Czy opłaca się projekt domu Jaskółka 1 z garażem


Projekt domu Jaskółka 1 z garażem to pomysł wykorzystujący innowacyjne i funkcjonalne metody i ciekawostki technologiczne. Stworzony został z myślą o niewielkiej 4-5 osobowej rodzinie, która oczekuje od domu prostoty, otwartej przestrzeni, z jednoczesnym ciepłem i komfortem użytkowania. Budynek to niecałe 120 m2 powierzchni ze spadzistym, nachylonym pod kątem 45 stopni dachem.

projekt domu

Charakterystyka budynku

Projekt domu Jaskółka 1 z garażem to innowacyjna powierzchnia, wykorzystująca nowoczesne techniki i metody budowy. Fasada obiektu utrzymywana jest na posadowieniu bezpośrednim w formie zbrojonych ław i stopów fundamentalnych. Budynek ograniczony jest ścianami wykonanymi z bloczków betonowych M6, a wewnętrzne elementy z bloczków gazobetonowych.

System ten i odpowiednio dobrane materiały zapewnią mieszkańcom ciepło, izolację wilgoci, hałasu oraz drgań. Zaprojektowane ocieplenie ścian, podłóg i dachu pozwolą oszczędzać na prądzie, jak również dostarczą wielkiego komfortu użytkownikom. Elewacja budynku posiada kamienne zdobienia, a całość tworzy niesamowity i unikalny efekt wizualny.

Opis domu i poszczególnych jego elementów

Budynek to powierzchnia 119,7 m 2 z poddaszem i garażem. Bryła domu jest prosta, pokryta dwuspadowym, nachylonym dachem. Garaż domu zaprojektowany jest pod  jedno auto. Wnętrze budynku podzielone jest na dwa piętra. Parter zapewnia mieszkańcom strefę odpoczynku i gotowania, jak również w pełni wyposażona łazienkę. Salon, hol oraz kuchnia uzupełnione są o dodatkowy pokój, który może posłużyć za biuro lub pokoik gościnny.

Do zaprojektowanego poddasza prowadza proste i wygodne schody. Góra domu to przestrzeń podzielona na trzy pokoje i przestronna łazienkę. Obiekt posiada również pomieszczenie zwane kotłownią, w której wnętrzu znajduje się piec zasilany ekogroszkien. Mieszkanie posiada również system grzewczy w postaci pieca gazowego, który zapewni ciepło i komfort każdemu mieszkańcowi.

Dokładny opis i charakterystyka projektu Jaskółka 1 znajduje się pod adresem https://wybieramprojekt.pl/projekt-domu-jaskolka-1-z-garazem-is37/