Czy opłaca się kupić sprzęt do peelingu kawitacyjnego


Moja żona od lat narzekała, że o nią nie dbam. Wyrzucała mi, że jej przyjaciółki często odwiedzają kosmetyczkę, czy fryzjera, a ona spędza całe dnie na sprzątaniu i na gotowaniu. Postanowiłem zatem pokazać jej, że mi na niej zależy i obiecałem, że zabiorę ją do kosmetyczki na taki zabieg, jaki sobie tylko wymarzy. Poszliśmy zatem na cieszący się wieloma pozytywnymi opiniami peeling kawitacyjny.

Przebieg zabiegu peeling kawitacyjny

Przyznam, że cały zabieg wyglądał dosyć profesjonalnie i mimo mojego wcześniejszego sceptycyzmu, zmieniłem zdanie na temat zabiegów kosmetycznych. Pierwszą rzeczą którą zrobiła kosmetyczka było dokładne umycie i zwilżenie twarzy mojej małżonki. Następnie wykorzystała specjalistyczny sprzęt do peelingu kawitacyjnego i zaczęła jeździć nim po skórze mej ukochanej. Po całym zabiegu efekty były całkiem widoczne. Żonka zrobiła się jakby ładniejsza, ale przede wszystkim uśmiechnięta, wyznała mi potem, że w czasie procesu czuła przyjemne łaskotanie.

Sprzęt do peelingu kawitacyjnego

Długo o tym myślałem i doszedłem do wniosku, że wykonanie takiego zabiegu nie powinno być specjalnie trudne, więc wpisałem w wyszukiwarce hasło "peeling kawitacyjny urządzenie". Pomyślałem, że sprawię żonie przyjemność i kupię podobne urządzenie.  Co prawda najtańsze to koszt ponad 2 tys zł, jednak teraz mam własny sprzęt do peelingu kawitacyjnego, a zarówno żona jak i jej koleżanki stały się moimi klientkami.

peeling_kawitacyjny_urzadzenie

Obsługa urządzenia

Mimo moich usilnych starań nie udało mi się zaspokoić kosmetologicznych potrzeb mojej wybranki, co więcej zaczęła wymagać ode mnie nie tylko rzeczonego zabiegu, ale również innych. Doszła bowiem do wniosku, że woli gdy mam ręce brudne od pachnących kosmetyków niż smarów i benzyny. Mój sprzęt do peelingu kawitacyjnego nie będzie zatem leżał na półce i się kurzył, a ja będę najbardziej obleganym mężczyzną w rodzinie, co ma swoje plusy. Mam też bardzo unikalny sposób na wszystkie możliwe prezenty - peeling kawitacyjny, urządzenie bowiem sprawdzi się zarówno na dzień matki, babci, czy kobiet, jest odpowiedni na wszystkie babskie urodziny czy imieniny, a ja nie muszę chodzić po sklepach, zastanawiając się co wypada, a co nie.

Warto tu jednak zaznaczyć i dodać, że peeling kawitacyjny nie powinien być przeprowadzony przez osoby niewykwalifikowane, a urządzenie, którym wykonuje się peeling kawitacyjny powinno pochodzić od sprawdzonego dostawcy. W przeciwnym razie możemy sobie w łatwy sposób zaszkodzić.