Szafy sprawdzą się nie tylko w biurze księgowym ale i w sypialni


Systemy mebli do sypialni mają to do siebie, że łączą w sobie kilka elementów meblowych. Oprócz łóżka, komody czy szafki nocnej w sypialni znaleźć się mogą także szafy. Nie każdy z nas posiada na tyle duże pomieszczenia, aby urządzić sobie garderobę, gdzie można by było przechowywać ubrania i rzeczy osobiste. Wtedy miejscem takiego przechowywania staje się sypialnia. Zazwyczaj szafy, na które się decydujemy to duże, kilkukomorowe meble, posiadające oddzielną część z półkami, a  oddzielną na wieszaki.

Niekiedy mogą się w nich pojawić także szuflady wewnętrzne, umożliwiające posegregowanie drobiazgów. Bardzo charakterystycznym elementem szaf do sypialni jest lustro, które zajmuje zazwyczaj jedną z dwóch czy trzech powierzchni drzwiowych. Duże lustro jest bardzo cennym nabytkiem, zwłaszcza dla kobiet, ponieważ pozwala w całości kontrolować nasz wygląd.

Swobodne przeglądanie się i możliwość zobaczenia całej sylwetki to bardzo duży atut takich szaf. Jak już wspomniano szafy w sypialni mogą stanowić element całego systemu, tak jak w przypadku serii Bryza Oczywiście nic nie stoi na przeszkodzie aby dowolnie połączyć lub wymieszać poszczególne meble. Taką uniwersalną szafą, która dobrze może się wkomponować w każde wnętrze jest Twister1, dwudrzwiowa szafa przesuwna, której fronty pokryte są w całości powierzchnią lustrzaną.

Stelaż szafy można dowolnie skomponować z dostępnych w ofercie kolorów. Szafy do sypialni mogą być naprawdę różne. Od modeli klasycznych po bardziej nowoczesne, łączące w sobie funkcjonalność i design. Tu prym wiedzie cała seria Penelopa w której fronty zostały przyozdobione grafiką, która doskonale sprawdzi się zarówno do sypialni dziecka, jak i dorosłych.